Dle zemí

Evropa-> (13)
  Česká republika (3)
  Francie (1)
  Italie
  Maďarsko (1)
  Německo (4)
  Polsko
  Rakousko
  Slovensko
  Špaňelsko
  Švédsko (4)
  Velká Británie
Afrika
Asie
Sev. Amerika-> (34)
J,st. Amerika
Australie (3)

Dle zařazení


Překlady

Czech English Deutsch
Fitnessky.com

Krizstina Sereny
[Fitness]

Bydliště Budapešť, Maďarsko

Jmenuji se Krisztina Sereny. Narodila jsem se 6.4.1976 v Budapešti jako druhé dítě ze sportující rodiny. Vzhledem k tomu, že můj otec byl profesionální plavec, i já jsem plavala od svých třech let a později závodila v odvětví juniorů. Navštěvovala jsem speciální plaveckou školku a poté i plavecku základní školu. Když mi bylo 14 let měla jsem ambice závodit v dosud pro mě novém sportu: šermu.Do svých 18 let jsem v tomto odvětví reprezentovala maďarskou republiku v juniorském mezinárodním týmu. V témže roce jsem úspěšně ukončila studium a získala diplom na střední rusko-maďarské dvojjazyčné škole. Poté jsem pokračovala ve studiu na akademii pro evropské tréninkové instruktory, která se nazývala Evropská Škola.. Zranila jsem si však kolenní čéšku a musela jsem ukončit závodění v šermu. Vše zlé však bylo k něčemu dobré. Seznámila jsem se s mým současným fitnessovým trenérem Gabe Davidem. To se událo v roce 1997, a toto setkání mi zcela obrátilo život naruby. Hned v první sezoně jsem vyhrála 4. místo v mistrovství maďarska. Získala jsem bronzové umístěšní na mezinárodním Grand prix závodě na Slovensku a také jsem se umístila na druhém místě v mírném odvětví kulturistiky. Rok poté /1998/ jsem vyhrála Maďarský Fitness pohár. Rok následující jsem již zvítězila na všech závodech, kterých jsem se zúčastnila.

To mělo za následek, že jsem od ledna 2001-2002 profesionální fitness závodnice reprezentující Maďarskou republiku a jednou z nejžádanějších fitnessových hvězd v maďarsku. Během mé půl roční cesty po Kanadě a Americe v roce 2001 jsem byla hostem na jedněch z největších kulturistických a fitnessových soutěží. Zde jsem se setkala s mnoha slavnými závodnicemi a závodníky z celého světa. Také mimo jiné s Arnoldem Schwarzeneggerem. Návštívila jsem oblíbené časopisy a byla jsem přijata s velkou pohostinností. Jeden z nich, nejslavnější fitnessový časopis / Oxygen Roberta Kennedyho/ napsal a otiskl článek o mě. Článek o mých plánech a touhách.

V roce 2003 se mé sny staly skutečností. Dva časy in /FLEX/ v jednom roce. Jsem také první fitnessová šapmionka, která dostala nabídku focení na obálku Playboe na celém světě.

V roce 2003 jsem se také potkala s dvěma báječnýma lidičkama, kteří můj život hodně poznamenali, s Fabien Debecq a Serge Nubret. Účastnila jsem se závodu v WABBA, který jsem v roce 2004 vyhrála. Bylo to evropské mistrovství.

Oblíbené jídlo : Davidovo kuře s těstovinami
Oblíbené auto : růžový Lotus Elise roadster

Výsledky:

1998 IFBB. Hungarian ch. 4-th. místo
1998 MuscleMania International ch. 2-nd. místo
1998 IFBB. Hungarian cup. 1-st. místo
1999 IFBB. Hungarian ch. 2-nd. místo
1999 IFBB. Austrian International ch. 1-st. místo
1999 IFBB. Burizer cup. 1-st. místo
1999 IFBB. Hungarian cup. 1-st. místo
2000 IFBB. Slovakian International ch. 3-th. místo
2000 IFBB. HPLBF. Burizer cup. 3-th. místo
2001 IFBB. Pro Fitness European Cup. 8-th místo

2003 WABBA European ch 6-th místo

2003 WABBA World ch 7-th místo

2004 WABBA European ch. 1-st místo

Současné hodnocení: 1
Hodnocení výrobku
21 /05/ 2024  svatek dnes slaví Monika a zítra Emil

Copyright ©2002 - 2005 Fitnessky.cz